Firma rodzinna

Jutro imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Prelekcja "Bąbelkowa przygoda. Degustacja szampanów i win na najwyższym poziomie"

W lipcu w Salonach Kawy i Wina, należących do Firmy Wielobranżowej Sużyw, odbyły się spotkania degustacyjno-szkoleniowe pod tytułem "Bąbelkowa przygoda.Degustacja szampanów i win na najwyższym poziomie".
Wydarzenia przyciągnęły miłośników kultury winiarskiej oraz pasjonatów szampana gotowych wyruszyć w aromatyczną podróż do świata subtelnych smaków i zapachów z firmą MOET Hennessy.
Prowadzący szkolenie pan Artur Rychter w sposób pełen pasji wprowadził uczestników w świat bąbelkowych trunków. Wyjaśnił tajniki procesu produkcji szampana, opowiedział o znanych i cenionych winnicach oraz szczepach pinot noir, pinot meunier oraz chardonnay. Opowiedział historię trudów z jakimi borykał się twórca szampana mnich benedyktyński dom Pierre Perignon w XXVII wieku.
Część teoretyczna była tylko preludium do głównej atrakcji - degustacji win The Pale, Whispering Angel, Chandon sprtitz oraz szampanów Moet Ice Imperial i Moet Ice Imperial Rose.
Atmosfera była pełna ciepła i elegancji, a czas upłynął niemal niezauważalnie. Na zakończenie losowo wybrani uczestnicy wydarzenia otrzymali nagrody od firmy Moet Hennessy, a w salonie w Myślenicach dodatkowo zostały rozlosowane 3 nagrody od firmy Yasumi Myślenice.
Dziękujemy za obecność i zapraszamy we wrześniu.