Firma rodzinna

Jutro imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Prezentacja firmy Henkel Freixenet

21 i 28 lutego w Salonach Kawy i Wina odbyła się prezentacja pt. Poznajmy Trunki Firmy Henkel Freixenet, którą poprowadzili panowie Piotr Bugno i Adrian Tomasik.

Szkolenie rozpoczęło się od zaprezentowania wódki Dalkowski czystej oraz wiśniowej. Swój niepowtarzalny charakter wódka Dalkowski zawdzięcza starannie dobranej kompozycji doskonałego spirytusu ziemniaczanego i krystalicznie czystej wodzie. Wódka Dalkowski wiśniowa to połączenie smaku dojrzałych wiśni z doskonałej jakości spirytusem zbożowym, wzbogaconym aromatami rumu i migdałów.
Następnym punktem było przedstawienie kremów: adwokat Dalkowski, Canari słony karmel i Canari tiramisu.  Canari to doskonały kremowy likier, który świetnie pasuje jako dodatek do deserów, kaw jak i sprawdzi się pity solo.
Na zakończenie zaprezentowane zostało hiszpańskie Brandy Cardenal Mendoza, które zachwyca bogactwem smaku toffi, kakao, sherry z przyjemnym finishem suszonych śliwek i przypraw w towarzystwie aromatu prażonych orzechów, wanilii i śliwek.
Na koniec spotkania Firma Henkel Freixent przygotowała nagrody, które zostały rozlosowane wśród przybyłych gości. Wszystkim laureatom i obecnym gościom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.