Firma rodzinna

Jutro imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Relacja z imprezy firmowej 2020

Dnia 22.02.2020 roku w Restauracji Villa Róż w Zakrzowie po raz kolejny zorganizowane zostało spotkanie pracowników, współpracowników oraz udziałowców Firmy Wielobranżowej "Sużyw" Sp. z o.o. z Suchej Beskidzkiej. Imprezę rozpoczęła się wspólnym posiłkiem, po którym głos zabrał Prezes Zarządu Grzegorz Kołacz. W swoim wystąpieniu przedstawił wyniki finansowe firmy za 2019 rok oraz podziękował pracownikom i ich rodzinom, zarządowi oraz Radzie Nadzorczej za rok wytężonej, wspólnej pracy.
Następnie zostały wręczone nagrody za 100% frekwencję w roku 2019 dla 70 pracowników. Kolejnym punktem spotkania było wręczenie dyplomów i nagród jubilatom z okazji 5, 10 oraz 20 lat wspólnej pracy.
Na zakończenie części oficjalnej przewodniczący Rady Nadzorczej Michał Kołacz ogłosił wyniki a dyplomy wręczyli zastępcy prezesa Magdalena Kołacz-Majcherczyk i Adam Bernacik laureatom konkursu "Market Roku 2019".

Trzy pierwsze miejsca zajęły sklepy:
I miejsce:
Market Groń - Łętownia
II miejsce
Market Kicek - Sucha Beskidzka
III miejsce
Market Sidzinka - Sidzina

Następnie został zaprezentowany film przygotowany przez zespół marketingu " Z życia firmy w 2019r." Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, goście zostali zaproszeni do zabawy tanecznej. O północy odbył się pokaz barmański. Wszyscy zaproszeni bawili się świetnie! Za wspólne bardzo sympatyczne spotkanie serdecznie dziękujemy.
Pracownicy i Zarząd firmy Sużyw