Firma rodzinna

Jutro imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Szkolenie STOCK

21.10.2019 r. w Salonie Kawy i Wina w Suchej B. odbyło się szkolenie dla pracowników i franczyzobiorców firmy Sużyw. Zakres szkolenia obejmował alkohole z segmentu premium z portfolio firmy STOCK Polska. Na wstępie uczestnicy wysłuchali wykładu dotyczącego surowców oraz metod produkcji wódki. Kolejnym elementem szkolenia była degustacja wódki Orkisz (produkowanej z dawnej odmiany pszenicy) oraz 2 rodzajów wódki Beluga, do produkcji której używana jest woda artezyjska. Następnie biorący udział w szkoleniu sprzedawcy mieli możliwość skosztowania nowej wódki Żołądkowa Gorzka Kolonialna z nuta Whisky i z nutą Brandy.

Druga część spotkania poświęcona była ekskluzywnym kolumbijskim rumom marki Dictador. Prowadzący szkolenie przedstawił historię firmy działającej już od 1913r. Następnym punktem była degustacja rumu 12-letniego, 20-letniego oraz rumu XO, który przez okres od 25 do 35 lat leżakuje w beczkach.

Szkolenie to z pewnością wzbogaciło wiedzę uczestników na temat sprzedawanych przez nich produktów dzięki czemu łatwiej im będzie dzielić się nią ze swoimi klientami.