Firma rodzinna

Jutro imieniny: Laury, Leszka, Marcjana.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Wódki wysokogatunkowe

W dniach 15 i 22 lutego w Salonach odbyły się spotkania z Naszymi Klientami. Tematem prelekcji była "Wódka wysokogatunkowa" prezentowana przez Firmę Pernod Ricard - Wyborowa, którą poprowadziła Pani Agnieszka Bałazy.

Na spotkaniu mogliśmy zaczerpnąć wiedzy dotyczącej procesu tworzenia wódki wysokogatunkowej oraz mogliśmy degustować wspomniane trunki 

Polska Wódka to dobro narodowe i dziedzictwo Polski oparte na ponad 500-letniej tradycji.

Wyborowa Exquisite to wódka single estate co oznacza jeden surowiec, jedną gorzelnię, jedną rektyfikację i jedno miejsce butelkowania. W designerskiej butelce można odnaleźć wyjątkowy smak pochodzący z jednego z najszlachetniejszych gatunków żyta.

Ostoya bierze swój początek w Bieszczadach będących ostoją dzikiej natury. Wyjątkowy smak zawdzięcza połączeniu najlepszej jakości pszenicy. Ostoya może poszczycić się prestiżowym znakiem "Polska Wódka". Wódka ta zdobyła  aż 11 medali w konkursach międzynarodowych.

Wyborowa od Mistrza to z kolei wódka oparta na tradycyjnych recepturach. Ciekawa w smaku przywodzi wspomnienia domowej wódki z dawnych lat.

 
Po prezentacji dla każdego uczestnika spotkania Firma Wyborowa przygotowała prezent oraz nagrody dla losowo wybranych gości.

Dziękujemy Klientom za miłą atmosferę spotkania.