Firma rodzinna

Jutro imieniny: Laury, Leszka, Marcjana.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Wycieczka do Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie

15 listopada 2019r. w odpowiedzi na zaproszenie firmy Wyborowa Pernord Ricard pracownicy oraz współpracownicy firmy „Sużyw” wyruszyli na wycieczkę, której celem było Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie. Po drodze do celu zwiedzili  zamek w Chęcinach, gdzie trzymając miecze, przymierzając hełmy, zbroję czy zasiadając na koniu, mogli poczuć się jak starożytni rycerze. W zamku na odważnych czekały ciemne i brudne lochy a dla osób, którym wysokość nie jest straszna na szczycie wieży czekały cudowne widoki na okolice. Następnym punktem wycieczki było Muzeum Polskiej Wódki. Tam uczestnicy zapoznali się z historią powstania polskiego trunku, historią wytwórni wódki Wyborowa oraz procesem produkcji, a następnie w Klubie Konesera poznali smaki wiodących marek takich jak Wyborowa, Luksusowa, Ostoya, Wyborowa wiśniowa oraz Starka. Po szkoleniu wszyscy zasiedli do uroczystej kolacji, gdzie królowały wina Jacob’s w towarzystwie pysznych polskich dań.

Pierwszy dzień zakończył się zabawą taneczną do białego rana.

Ta wyjątkowa przygoda zostanie na długo w pamięci, bo jak mówił Jan Himilsbach – „Picie wódki to jest wprowadzenie elementu baśniowego do rzeczywistości”.

Kolejnego dnia wszyscy punktualnie udali się na zwiedzanie Stadionu Narodowego gdzie z punktu widokowego oglądnęli cały stadion a ponadto zaglądnęli do szatni piłkarzy,  sali konferencyjnej, dotknęli murawy, usiedli na ławce rezerwowych a od przewodnika  dowiedzieli się różnych ciekawostek z codziennej działalności stadionu.  

Dziękujemy sponsorom: firmie Wyborowa Pernord Ricard, piekarniom Polański, Jacuś, Gs Gilowice, firmie Sużyw oraz uczestnikom wycieczki za wspaniałą atmosferę i miło spędzony czas.
J.W.