Firma rodzinna

Jutro imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Gala Retail Business Awards i Market Roku 2019

„Kongres Rynku FMCG – Market Roku i Drogeria Roku” to kluczowe spotkanie branży spożywczej, drogeryjnej i aptecznej, które od 11 lat gromadzi kluczowe postaci rynku polskiego oraz podmiotów działających na najważniejszych rynkach europejskich. To jedna z największych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej konferencji, poświęcona lokalnym i globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości sektora retail, e-commece i przemysłowi FMCG oraz ich otoczeniu usługowo-technologicznemu.

W czasie kongresu na uroczystej gali zorganizowanej przez ogólnopolskie wydawnictwo gospodarcze "Wiadomości Handlowe" wręczono statuetki Retail Business Awards oraz Market Roku.

Market Roku to unikalny projekt na polskim rynku. Każdego roku do walki o tytuł staje kilkaset sklepów, zgłaszanych zarówno przez centrale sieci handlowych, jak i właścicieli poszczególnych placówek. Wszystkie markety, które stanęły w konkursowe szranki odwiedzili, na zlecenie „Wiadomości Handlowych”, audytorzy niezależnej firmy badawczej Modus. Podczas tych wizyt wypełniali szczegółowe ankiety, biorąc pod uwagę m.in. takie czynniki, jak wygląd zewnętrzny placówek, ich czystość, wyposażenie, jakość obsługi i udogodnienia dla klientów. Audyt uzupełniła bogata dokumentacja zdjęciowa. Każda z placówek mogła otrzymać maksymalnie 100 punktów.

Ostateczną decyzję podjęło 38 niezależnych, doświadczonych ekspertów wchodzących w skład Jury. Każdy z Jurorów przyznał jeden punkt najlepszemu, jego zdaniem, sklepowi w danej kategorii. Finalnym wynikiem jest suma punktów uzyskanych w ramach audytu oraz przyznanych przez Jurorów.
Posiedzenie Jury oraz uroczyste ogłoszenie wyników, połączone z wręczeniem nagród, odbyło się 28 maja 2019 roku, podczas 12. Kongresu Rynku FMCG w stołecznym hotelu Hilton Double Tree Warsaw*****.

Market rodzinny Brody firmy "Sużyw" w Kalwarii Zebrzydowskiej Brody 85 otrzymał tytuł finalista konkursu "Market Roku 2019".