Firma rodzinna

Jutro imieniny: Laury, Leszka, Marcjana.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Impreza Firmowa 2018

Dnia 09.06.2018 roku w Regionalnej Karczmie w Hotelu Beskidzki Raj po raz kolejny zorganizowane zostało spotkanie pracowników, współpracowników oraz udziałowców Firmy Wielobranżowej "Sużyw" Sp. z o.o. z Suchej Beskidzkiej. Na początek spotkania wszystkich uczestników imprezy przywitał z-ca Prezesa Marcin Kołacz. Następnie zaproszeni zasiedli do posiłku.
Po obiedzie głos zabrał Prezes Zarządu Grzegorz Kołacz, w przemówieniu przedstawił wyniki finansowe firmy za 2017 rok oraz zadania i inwestycje planowane w bieżącym roku, oraz z-ca Prezes Adam Bernacik, który przedstawił nowe logo i omówił nową identyfikację wizualną firmy Sużyw.
Kolejnym punktem spotkania było obejrzenie filmu przygotowanego przez zespół marketingu " Załoga Sużyw w akcji" podsumowujący wszystkie, tegoroczne wydarzenia z życia firmy.
Na zakończenie części oficjalnej przewodniczący rady nadzorczej Michał Kołacz ogłosił wyniki i wręczył dyplomy laureatom konkursu " Market Roku ". Trzy pierwsze miejsca w roku 2017 zajęły następujące sklepy:
I miejsce:
Market Groń,
II miejsce
Market Kicek
III miejsce
Market Jaskółka

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, goście zostali zaproszeni do zabawy tanecznej. Wszyscy zaproszeni bawili się świetnie!
Za wspólne bardzo sympatyczne spotkanie serdecznie dziękujemy.
Pracownicy i Zarząd firmy Sużyw