Firma rodzinna

Jutro imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Relacja z prelekcji Wyborowa Pernord Ricard

W dniach 13.04.18 oraz 20.04.18 w Salonach Kawy i Wina w Suchej B. i Kętach odbyły się prezentacje firm rodzinnych Wyborowa Pernord Ricard oraz Manufaktura Doti.

Pan Marcin Rogulski oraz Pani Agnieszka Bałazy  z Firmy Wyborowa Pernord Ricard przedstawili dwie whisky typu blended: Ballantine's 12, będący kompozycją najlepszych szkockich whisky, z których każda leżakowała minimum 12lat w dębowych beczkach oraz Ballantine's 17, który jest mieszanką whisky słodowych i zbożowych ze wszystkich rejonów kraju, w którym zawarte są wszystkie smaki Szkocji.

Następnie zostały zaprezentowane whisky Chivas Regal Mizunara, to kompozycja whisky dojrzewających w beczkach wykonanych z japońskiego dębu Mizunara, nowość na naszym rynku oraz whisky Chivas Regal 18. Jest to autorska mieszanka whisky osobiście wyselekcjonowanych przez Master Blendera Chivas Regal  Pana Colina Scotta. Ostatnią poznaną przez naszych klientów whisky był Jameson Black Barrel starzony w starannie dobranych, podwójnie wypalanych beczkach.
W Suchej Beskidzkiej dodatkowo Pani Weronika Mroczkowska - córka właścicieli firmy  "Manufaktura Doti"  zaprezentowała produkty tejże firmy. Firma Doti od 25 lat zajmuje się słodkościami takimi jak orzechy, owoce suszone i kandyzowane w czekoladzie mlecznej, deserowej lub gorzkiej. Wysokowartościowe produkty firmy Doti wspaniale podkreślały smak degustowanej whisky.     
Po prezentacjach trunków i słodyczy każdy z uczestników otrzymał dyplom od firmy Wyborowa Pernord Ricard oraz paczkę migdałów w białej czekoladzie z cynamonem od firmy Doti. Na zakończenie zostały rozlosowane dwie markowe whisky Ballantine's i kilka miniaturek Chivas Regal. Na wszystkie produkty firmy Doti udzielamy 10% rabatu do następnej prelekcji.