Firma rodzinna

Jutro imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Relacja z imprezy firmowe 2017

W dniu 11 listopada 2017 roku po raz kolejny zostało zorganizowane spotkanie pracowników, współpracowników oraz udziałowców Firmy Wielobranżowej „Sużyw” sp. z o.o.
z Suchej Beskidzkiej. Na początek wszystkich zaproszonych przywitali Marcin oraz Jolanta Kołacz. Następnie głos zabrał Prezes Zarządu Grzegorz Kołacz. Pod koniec przemówienia wznieśliśmy toast za pomyślność pracowników oraz firmy. Kolejnym ważnym punktem imprezy było uhonorowanie pracowników za 100% frekwencję w roku 2016. Dodatkowo zostały ogłoszone wyniki konkursu na Market Roku 2016 Sieci Handlowej "Sużyw". Kierownikom oraz ich zespołom zostały wręczone dyplomy i nagrody. 3 pierwsze miejsca w roku 2016 zajęły następujące sklepy:
I miejsce:
market Groń,
II miejsce
market Jasień

III miejsce

market Kicek

Na zakończenie części oficjalnej przewodniczący rady nadzorczej Michał Kołacz wraz z Prezesem Zarządu Grzegorzem Kołaczem wręczyli dyplomy i nagrody pracownikom na okoliczność 5, 10, 15 oraz 20 lat pracy. Nagrodzone zostały następujące osoby:
5-latki:
-Zuzanna Ćwiękała
-Kuśnierz Ewa
-Radoń Anna
- Widuch Anna
10-latki:
-Fluder Barbara
-Kardaś Marek
- Lasik Teresa
15-latki:
-Małysiak Stanisława
-Rafał Miska
20-latki:
-Wróbel Iwona
Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, zostaliśmy zaproszeni do obejrzenia filmiku z życia firmy z okresu ostatniego roku. Materiał dostępny jest na naszym kanale YouTube. Link poniżej.
Na obecnych czekała zabawa taneczna z dj-em Buli oraz suto zastawione stoły. Impreza przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy bawiliśmy się świetnie i bez ociągania.


Za wspólne bardzo sympatyczne spotkanie serdecznie dziękujemy.
Pracownicy i Zarząd firmy Sużyw