Firma rodzinna

Jutro imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Podróżuj z Sużywem - WIEDEŃ - relacja

W dniach 4 i 5 listopada 2017r. odbyła się wycieczka do Wiednia dla klientów Sieci Handlowej Sużyw. Wycieczka ta stanowiła nagrodę za udział w konkursie "Podróżuj z Sużywem". Był to już trzeci program wycieczkowy organizowany przez firmę Sużyw dla stałych klientów w nagrodę za lojalne zakupy. Klienci wyruszyli autokarem z Suchej Beskidzkiej z parkingu Marketu Kicek wczesnym rankiem.

Czas przejazdu przebiegał w miłej atmosferze. Dla każdego uczestnika wycieczki został przygotowany prowiant na drogę ufundowany przez sponsorów. Około południa wycieczka dotarła do Wiednia i zaczęliśmy zwiedzanie. Na początek zobaczyliśmy pałac Schonbrunn - letnią rezydencję Habsburgów, oraz spacerowaliśmy po ogrodach ze wspaniałym wzgórzem i fontanną. Ogród i wnętrze pałacu robiło na każdym ogromne wrażenie. Następnie udaliśmy się na zwiedzanie Starego miasta gdzie zobaczyliśmy m.in. pałac władców Austrii Hofburg, dom Mozarta, Katedrę św. Stefana oraz malownicze uliczki starego Wiednia. Podczas przejazdów po mieście podziwialiśmy wspaniałe pomniki, budynki i urzędy Państwowe oraz wiele innych budowli czy parków. Po udanym zwiedzaniu i czasie wolnym udaliśmy się do hotelu 4* na terenie Czech. O godz. 20,00 spotkaliśmy się wszyscy ponownie na uroczystej kolacji. Wieczorne spotkanie przedłużyło się do późnych godzin nocnych, wszyscy wspólnie bawili się tańcząc i śpiewając przy muzyce.

Następny dzień rozpoczął się od śniadania i wyjazdu z hotelu do Wiednia na dalsze zwiedzanie. Wszyscy w pełni entuzjazmu gotowi byli do zwiedzania. Pogoda jak i humory dopisywały przez cały czas trwania wycieczki. Drugiego dnia zobaczyliśmy Plac Marii Teresy, neogotycki Ratusz, plac Ratuszowy, Teatr Zamkowy, kościół Wotywny i wile innych atrakcji. Ciekawostką był niecodzienny dom Hudertwassera czyli kilkupiętrowa kamienica, która wyróżnia się na tle pozostałych budynków swoimi barwami, kształtami oraz brakiem linii prostych czy jakiejkolwiek symetrii.

Popołudniu udaliśmy się na Wzgórze Kahlenberg skąd  Jan III Sobieski dowodził wojskami podczas Odsieczy Wiedeńskiej. Widok na całe miasto zapierał dech w piersiach. W godzinach wieczornych udaliśmy się w drogę powrotną. Uczestnicy wycieczki podziękowali zarządowi firmy Sużyw i wręczyli pamiątki oraz zaśpiewali specjalnie skomponowaną piosenkę.

W imieniu Zarządu i pracowników firmy Sużyw dziękujemy wszystkim klientom za uczestnictwo w programie wycieczkowym. Dziękujemy również sponsorom i firmom współpracującymi z nami: Zielona Budka, Pudliszki, Makarony Czanieckie, Danon, Frito-Lay , Herbapol, Ice-Mastry, Kotanyi, Lorenz Snack, Mlekpol, Woseba, Zott, Krasnystaw, Hochland, Kabanos, UDH, Sulimar, Kultowy Browar Staropolski, Kompania Piwowarska, Henkell&Co, Centrum Wina, Stock, Finlandia, CEDC, Polmosy S.A.