Firma rodzinna

Jutro imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Relacja z wycieczki do Budapesztu 10-11 września 2016

 

W dniach 10-11 września bieżącego roku dzięki Firmie Sużyw klienci, którzy uzyskali największą ilość punktów w programie lojalnościowym, mieli okazję wyjechać do Budapesztu. Organizatorem wycieczki było biuro podróży "€žHerodot"€ z Wadowic.

Punktualnie o godzinie 5:00 rano spod "€žMarketu Kicek"€ turyści wyruszyli w stronę Węgier. Po 7-godzinnej podróży autokarem byli już na miejscu. Rozpoczęcie zwiedzania zaplanowano w najstarszej części Budapesztu. Tam przy pięknych warunkach pogodowych mieli oni okazję zobaczyć cudowne widoki na miasto oraz rzekę Dunaj, na której dryfowały jachty oraz statki. Następnie urokiem swoim zachwyciło ich wzgórze Zamkowe, na którym odbywał się Międzynarodowy Festiwal Wina. Tam turyści mieli czas wolny. W okolicy mogli obejrzeć najbardziej popularny turystycznie obiekt w mieście - Zamek Królewski albo jeden z symboli Budapesztu - Basztę Rybacką, następnie Kościół Macieja - zwany również Budzińską Świątynią Koronacyjną czy Bramę Wiedeńską oraz wiele innych obiektów wartych uwagi. O 18:30 tego samego dnia turyści zostali zakwaterowani w Hotelu Pest Inn w Budapeszcie. W tamtym miejscu, godzinę później klienci zostali zaproszeni na poczęstunek przy kawie, lecz nie była to ostatnia atrakcja dnia. Około godziny 20:00, kiedy miasto już pokrył mrok pojechali oni z powrotem na Cytadelę, aby nacieszyć się pięknym widokiem nocą oświetlonego miasta. Zamknięciem dnia była uroczysta kolacja z tradycyjnym menu węgierskim oraz możliwość posłuchania muzyki na żywo. Oprócz tego uczestnicy wycieczki zobaczyli pokazy tańca węgierskiego. Tak bardzo spodobał się im węgierski klimat, że śpiewali i tańczyli do nocy.

Na drugi dzień po śniadaniu turyści wybrali się na godzinny rejs statkiem po Dunaju. Przy tak pięknej pogodzie była to sama przyjemność podziwiać miasto ze środka Dunaju. Potem uczestnicy wycieczki zwiedzili plac Bohaterów, zobaczyli Bazylikę Św. Stefana oraz dawną dzielnicę żydowską, w której znajduje się m. in. Wielka Synagoga oraz klimatyczna uliczka Kiraly. W autokarze klienci podziękowali Prezesowi oraz całemu Zarządowi za wspaniałą wycieczkę oraz wręczyli w prezencie obraz z pięknym widokiem. Około godziny 16:00 uczestnicy wyjazdu zjedli dwudaniowy obiad. Godzinę później zorganizowany został czas wolny na ostatnie zakupy. Wycieczka zakończyła się o północy na miejscu zbiórki. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.