Firma rodzinna

Jutro imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Impreza firmowa 11.11.2016r - relacja

     W dniu 11 listopada 2016r. po raz kolejny zostało zorganizowane spotkanie pracowników, współpracowników, udziałowców Firmy Wielobranżowej "Sużyw" sp. z o.o. z Suchej Beskidzkiej.
      Na początek wszystkich zaproszonych przywitała v-ce-prezes zarządu pani Magdalena Kołacz-Majcherczyk. Następnie wszyscy zasiedliśmy do uroczystego obiadu. Po poczęstunku głos zabrał v-ce-prezes zarządu pan Grzegorz Kołacz. Przybliżył on obecnym ważne informacje gospodarcze dotyczące działalności firmy w roku 2016. Przekazał nam również zagadnienia związane z poczynionymi inwestycjami w całej firmie oraz zapowiedział dalsze planowane na rok 2017.
      Kolejnym ważnym punktem imprezy było wręczenie dyplomów i nagród pracownikom na 5, 10, 15 oraz 20 lat pracy. Dodatkowo zostały ogłoszone wyniki konkursu na Market Roku 2015 F.W. "Sużyw". Kierownikom oraz ich zespołom zostały wręczone dyplomy i nagrody. 3 pierwsze miejsca w roku 2015 zajęły następujące sklepy: I miejsce market Groń, II miejsce market Kicek i III miejsce market Białka Na zakończenie części oficjalnej uhonorowani zostali wszyscy pracownicy za 100% frekwencję w roku 2015.
      Po zakończeniu oficjalnej części spotkania na obecnych czekała zabawa taneczna z dj-em Buli oraz suto zastawione stoły. Impreza przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy bawiliśmy się świetnie i bez ociągania.


Za wspólne bardzo sympatyczne spotkanie serdecznie dziękujemy.
Pracownicy i Zarząd firmy Sużyw