Firma rodzinna

Jutro imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Relacja z otwarcia nowego sklepu w Zawoi

   W dniu 08.12.2016 o godz. 10:00 miało miejsce huczne otwarcie nowego sklepu sieci handlowej Sużyw. Sklep ten funkcjonować będzie w oparciu o współpracę z firmą Spar. Nowa placówka "Spar Sużyw" znajduje się w miejscowości Zawoja.
    "Spar Sużyw" oferuje bogatą ofertę artykułów spożywczych. Wyróżnia się bardzo dużym stoiskiem mięsno-wędliniarskim, z dostępnymi tutaj usługami jak mielenie mięsa, pakowanie próżniowe, cięcie schabu z kością, ubijanie kotletów bez kości, pieczenie kurczaków, dużym stoiskiem owocowo-warzywnym oraz ciekawym piekarniczym, gdzie można zakupić wypiekane na miejscu w sklepie świeże, przygotowane przez piekarnię Polański pieczywo. Na uwagę zasługuje stoisko ze zdrową żywnością oraz stoisko z wypiekami smacznymi jak domowe.

   Otwarcie poprzedziły przemówienia przedstawicieli i właścicieli dwóch firm. Na ręce prezesa Michała Kołacza został złożony certyfikat udzielenia licencji franczyzowej firmy Spar podpisany przez prezesa Zarządu tej firmy – Roberta Paździor. Nie obeszło się również bez symbolicznego aktu otwarcia placówki poprzez przecięcie czerwonej wstęgi. Honory czynili członkowie Zarządu Sużyw i Spar oraz kierowniczka nowo otwartego sklepu – Anna Radoń. Po oficjalnej części, mury sklepu zaszczycili pierwsi klienci, którzy licznie przybyli na powitanie nowej placówki w swojej okolicy. Na miejscu oprócz zakupów można było skosztować różnych degustacji oraz przy świetnej muzyce dołączyć do zabawy z animatorami. Dodatkowo na pierwszych klientów przy kasach czekały upominki. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Zawoi i okolic będą chętnie odwiedzali nasz sklep, by skorzystać z jego bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy.

Adres sklepu:
Zawoja 2001
34-222 Zawoja

tel.: 690 204 489
e-mail.: spar_zawoja@suzyw.com.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - sobota: 6:00 - 21:00
niedziela: 9:00 - 18:00

 

 

Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie na Facebooku. Zapraszamy !