Firma rodzinna

Jutro imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Prelekcja firmy Exclusive Brands Sucha Beskidzka

Dnia 24.06.2016 w Salonie Kawy i Wina w Suchej Beskidzkiej o godzinie 18:00 odbyła się prelekcja firmy Exclusive Brands. Pan Wojciech Wydro zaprezentował nowy asortyment, który wprowadzony został do Sieci Handlowej "Sużyw". Na początek pokazane  zostały 2 wina musujące Prosecco wytrawne i półwytrawne. Firma Exclusive Brands w nowatorski sposób połączyła Prosecco półwytrawne z likierem cytrynowym Limoncino co dało efekt w postaci przyjemnego drinka na upalne dni letnie.

    Następnie przedstawione zostały likiery Latte macchiato (kawa z mlekiem), Gianduia (czekoladowo-orzechowy) i Nero (ciemna czekolada). Likiery te wspaniale komponują się np. z deserami lodowymi lub kawą. Oczywiście degustowane solo smakują również wyśmienicie.  Na zakończenie prezentacji podana została  polska wódka Kura wiśniowa.

Prelekcja minęła w miłej atmosferze.  Na koniec rozlosowane zostały nagrody w postaci degustowanych wcześniej alkoholi.  Była to już ostatnia prelekcja przed wakacyjną przerwą. Naszym klientom życzymy udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu.