Firma rodzinna

Jutro imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Prelekcja firmy Exclusive Brands

Dnia 17.06.2016 w Salonie Kawy i Wina w Kętach o godz.18,00 odbyła się prelekcja z firmy Exclusive Brands, na której zaprezentowane zostały nowości alkoholowe, które ostatnio pojawiły się na naszych placówkach. Degustację rozpoczęły dwa wina musujące Prosecco wytrawne i półwytrawne. Firma Exclusive Brands pokazała także znakomity drink na lato w postaci Prosecco półwytrawnego połączonego z likierem cytrynowym Limoncino.

Następnie degustowane były likiery Latte macchiato (kawa z mlekiem), Gianduia (czekoladowo-orzechowy) i Nero (ciemna czekolada). Na zakończenie degustacji podana była Polska wódka Kura wiśniowa.

Prelekcja była zwięzła ale w pełni wyczerpująca temat. Na koniec zostały rozlosowane nagrody w postaci 3 różnych alkoholi oraz bonów do sąsiadującego z Salonem Kawy i Wina  Salonu Wiliński Garnitury. Goście zostali poczęstowani słodkościami przygotowanymi przez kawiarnię Ice Spot. Była to ostatnia prelekcja przed wakacyjną przerwą, życzymy udanego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu.