Firma rodzinna

Jutro imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Relacja z Wiosennego Jarmarku Rodzinnego

31 maja odbył się IV Wiosenny Jarmark Rodzinny organizowany przez firmę "Sużyw". Główną atrakcją imprezy był Konkurs Młode Talenty Powiatu Suskiego.

Konkurs rozpoczęliśmy o godzinie 12:00 występem siedmio letniej Patrycji Strzeleckiej, która wyrecytowała wiersz Juliana Tuwima.  Występujący byli w różnych przedziałach wiekowych od 7 do 16 lat, dzieci śpiewały, tańczyły, grały na różnych instrumentach. Furorę zrobiły cheerleaderki, które wspomagane przez swój fanklub zaprezentowały mieszankę tańca nowoczesnego oraz elementów gimnastyczno-akrobatycznych. Każdy z występujących otrzymał upominki od naszej firmy.

Ostatecznie jury w składzie: przewodniczący - dyrektor szkoły muzycznej AKORD Agnieszka Bernacka , instruktor śpiewu Małgorzata Kubieniec, właściciel klubu fitness Barbara Fila Chwiej oraz przedstawiciel organizatora Magdalena Kołacz Majcherczyk wybrali zwycięzców
I miejsce zajęli Ex aequo Zespół Honey prezentujący taniec cheerleaders oraz Zespół rockowy Over and Out.

 

Jednak konkurs był tylko jedną z wielu atrakcji. Dla wszystkich odwiedzających Dyskont przygotowalismy liczne promocje i degustaje. Na zewnątrz na najmłodszych czekały dmuchane zjeżdżalnie i zamki,  popcorn, potrawy z grilla, napoje oraz pyszne lody.

31 maja był także Dniem Dziecka we wszystkich placówkach sieci Sużyw najmłodsi klienci mogli zmienić się w ulubione postacie z bajek dzięki bezpłatnemu malowaniu twarzy. Na maluchów czekały także liczne niespodzianki konkursy i upominki.