Firma rodzinna

Jutro imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

I Charytatywny Maraton Zumby pod Babią Górą

W sobotę 13 września 2014 r. o godzinie 16.00 na Stadionie Sportowym LKS „WATRA” w Zawoi Centrum  odbędzie się „ I Charytatywny Maraton Zumby pod Babią Górą” 

Maraton jest jedną inicjatyw, które mają na celu pomóc w zebraniu kwoty potrzebnej na rozbudowę filii Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Tarnawie Górnej.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zawoi planuje utworzyć filię Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w budynku dawnej szkoły podstawowej w Tarnawie Górnej.

Impreza została zorganizowana z inicjatywny Grupy NordFit oraz Gminy Zawoja, Babiogórskiego Centrum Kultury, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zawoi, Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Juszczynie. Honorowy patronat nad maratonem objął  Starosta Powiatu Suskiego – Tadeusz Gancarz.

Grupa NordFit zaprosiła na maraton  kilkunastu wyjątkowych  i pełnych  energii instruktorów zumby fitness z różnych części Polski. Gośćmi specjalnymi będą: Robert Magiera z Wrocławia i Piotr Litwiniuk z Warszawy.

Zapraszamy  miłośników tańca, fitnessu, zumby , dzieci i dorosłych , którzy  przez trzy godziny będą mogli gimnastykować się  w szczytnym celu.

Dla najmłodszych przewidziano gry i zabawy oraz wiele innych atrakcji, o które zadba Grupa Kalwaria ART.

Każda osoba, która zakupi bilet- cegiełkę weźmie udział w loterii fantowej z cennymi nagrodami (m.in.vouchery do Salonów SPA, do Parku Linowego , na naukę jazdy konnej, karnety na wyciąg narciarski itp.)  Sugerowana kwota : dorośli 20 zł, dzieci – 5 zł , ale jak powiedzieli nam  organizatorzy -to jest tylko kwota sugerowana, można wrzucić mnie lub więcej , jak kto uważa za stosowne.

Oprócz maratonu odbędzie się także ”Dzień Dawcy Szpiku”- od godziny 15.00- 19.00 wszystkie chętne osoby mogą dokonać rejestracji i tym samym zwiększyć szansę osób chorych na białaczkę. Akcja zostanie przeprowadzona wspólnie z Fundacją DKMS Polska (Baza Dawców Komórek Macierzystych). Dla osób, które chcą się zarejestrować kilka ważnych informacji :

- nie trzeba być na czczo (zachęcamy nawet zjeść solidne śniadanie)

- osoby z tatuażami mogą się rejestrować

- nałóg papierosowy nie jest przeciwwskazaniem

- kobiety w ciąży również mogą się rejestrować

- wiek od 18 do 55 lat (aktywność w bazie do 60 roku życia)

- prosimy zabrać dokument z numerem PESEL

- rejestracja potencjalnych dawców jest dla wszystkich osób teraz i w przyszłości chorych

- o wyborze ewentualnej metody przeszczepu tj. z krwi obwodowej lub talerza kości biodrowej decyduje lekarz.

Nasza firma jest jednym ze sponsorów imprezy!


 

 żródło: Sucha24.pl