Firma rodzinna

Jutro imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Relacja z Wiosennego Jarmarku Rodzinnego

11 maja odbył się II Wiosenny Jarmark Rodzinny organizowany przez firmę "Sużyw". Główną atrakcją imprezy był Konklurs Młode Talenty Powiatu Suskiego.

Konkurs rozpoczęliśmy o godzinie 13:00 brawurowym występem zespołu ze Stryszawy Cantina Brass, który ostatecznie zajął jedno z pierwszych miejsc. Kolejne występy tylko rozgrzewały atmosferę pomimo zbliżającego sie deszczu. Występujący byli w różnych przedziałach wiekowych (najmłodsze miało 4 latka) - śpiewały, tańczyły, grały na różnych instrumentch. Furorę zrobiły cheerleaderki, które wspomagane przez swój fanklub zaprezentowały w kilku występach mieszankę tańca nowoczesnego, towarzyskiego oraz elementów gimnastyczno-akrobatycznych. Każdy z występujacych otrzymał torbę z upominkami od naszej firmy.

Ostatecznie jury w składzie: przewodniczący Krzysztof Piasecki, instruktor śpiewu Małgorzata Kubieniec, instruktor tańca, trener personalny Anna Simsak, oraz przedstawicielki organizatorów Jolanta Kołacz i Jolanta Żmija wybrali zwycięzów.


  Jak wcześniej wspominaliśmy konkurs był jedną z atrakcji. Dla wszystkich odwiedzających Dyskont przygotowalismy liczne promocje i degustaje. Na zewnątrz czekały dmuchańce, eurobungee, wata cukrowa, popcorn, potrawy z grilla, napoje oraz pyszne lody.

11 maja był także ostatnim dniem kwesty studentów WSTiE na rzecz podopiecznych fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - rodziny Klosków wychowujących dwóch niepełnosprawnych synów. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz przekazane datki na tak szczytny cel.

Zapraszaszmy na kolejny Jarmark już za rok.