Firma rodzinna

Jutro imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Talenty Powiatu Suskiego

Już dziś serdecznie zapraszamy na Wiosenny Jarmark Rodzinny, który odbędzie się w dniach 10-11 maja w  Dyskoncie Sużyw w Zembrzycach Dąbie 663.
Jednym z punktów Jarmarku będzie konkurs Talenty Powiatu Suskiego, który odbędzie się na scenie przed Dyskontem.
 
Śpiewasz? Tańczysz? Grasz na jakimś instrumencie? Jesteś świetnym aktorem? A moze masz inny ukryty talent, o którym powinni dowiedzieć się inni? Firma Sużyw wraz z Portalem sucha24.pl zaprasza do udziału w konkursie Talenty Powiatu Suskiego. Wziąć udział może każdy kto chciałby pochwalić się oryginalnymi umiejętnościami. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody! Każdy uczestnik otrzyma upominek!
To jednak nie wszystko! Kibice, którzy będą efektownie dopingować swojego przedstawiciela otrzymają bony towarowe, bez względu na zajęte przez niego  miejsca, o wartości 500zł, 400zł lub 300zł. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie poniżej. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na http://sucha24.pl/component/k2/item/612-konkurs-mlode-talenty do 30 kwietnia 2014 roku i pochwal się wszystkim swoim talentem.
 

   

 
 
 
Regulamin Konkursu