Firma rodzinna

Jutro imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Podsumowanie VII Zjazdu Firm Rodzinnych u-Rodziny 2014

Drodzy RodzinniUczestnicy u-Rodzin 2014

W dniu 30 listopada spotkaliśmy się w Warszawie, w hotelu Sofitel Victoria na podsumowaniu zjazdu.

Zebrani uczestnicy, którzy jeszcze nie wyjechali, w liczbie około 80 osób, podzielili się swoimi refleksjami , uwagami i wskazówkami. Zarząd zamierza je spisać i przygotować podsumowanie zjazdu.

Z tego powodu zwracam się do wszystkich uczestników zjazdu, którzy nie uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym oraz do wszystkich tych, którzy nie zabrali wtedy głosu, o przesłanie do mnie do końca tygodnia, tj. 7 grudnia swoich wypowiedzi  na temat u-Rodzin. Prosimy szczególnie o wskazanie tego, co warto byłoby powtórzyć na kolejnym zjeździe oraz o wskazanie tego, co należy według Was zmienić. Przy czym prosimy pamiętać, że zarząd sam wszystkiego nie zrobi, siłą naszego stowarzyszenia jest zaangażowanie samych członków w inicjatywy.

Kolejną sprawą, jaka wyniknęła ze spotkania podsumowującego zjazd jest powstanie, na wniosek Ewy Sobkiewicz, członka zarządu IFR, grupy inicjatywnej, która chce jak najszybciej spotkać się i omówić plan wdrożenia w życia postulatów zgłoszonych przez Gościa zjazdu prof. Irenę Lipowicz, która zaapelowała do IFR, by zebrało ono postulaty przedsiębiorców rodzinnych, dotyczące zmian w polskim prawie podatkowym.

  • Galerię fotografii z u-Rodzin 2014 znajdziecie tu: OGLĄDAJ
  • Relacja wideo: POBIERZ

Nasza firma także miała swoich przedstawicieli na powyższym zjeździe.