Firma rodzinna

Jutro imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

21 Finał Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy

Już 13 stycznia rusza 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także nasze markety biorą w nim czynny udział. W niedzielę, podczas trwania finału, będzie możliwość zasilenia konto Orkiestry. W marketach Kicek oraz Jasień będzie wystawiona puszka do, której będzie można wrzucać datki.

 Dodatkowo w Makowie Podhalańskim już po raz 5 organizowana jest Rajdowa Orkiestra, której partneruje nasza firma. Co roku Rajdowa Orkiestra okazuje się wielkim wydarzeniem, na którym nie może nikogo zabraknąć. Tegoroczna impreza będzie zlokalizowana przy scenie „Makowianka”, natomiast trasa wytyczona będzie ciasnymi uliczkami Makowa Podhalańskiego. Oprócz licytacji z gwiazdami polskiego motorsportu czy driftu, które z pewnością przyniosą wiele emocji jest zaplanowan rajdowa impreza dla kierowców-amatorów. Według wstępnych oszacowań organizatorzy spodziewają się około 70 samochodów rajdowych, a w tym rajdówki, których moc niejednokrotnie przekracza 300 koni mechanicznych!

Na widzów czeka także wiele innych atrakcji. Planowane są konkursy, przejazdy pokazowe, licytacje gadżetów, koncerty zespołów muzycznych zarówno w sobotę jak i w niedzielę w godzinach wieczornych. Nie zabraknie także wielu innych atrakcji typowo rajdowych i oczywiście światełka do nieba!


Szczegóły na: www.rajdowaorkiestra.pl

Zapraszamy!!!