Firma rodzinna

Jutro imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

XV Memoriał Henryka Łasaka

Juz dziś serdecznie zapraszamy na Memoriał Henryka Łasaka do obejrzenia z tarasu widokowego Salonu kawy i wina. Świetnie położenie pozwoli na oglądanie wyścigu przy filizance dobrej kawy lub herbaty. Zapraszamy!

15. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Memoriał Henryka Łasaka” odbędzie się 10 sierpnia 2013 r.

W tym roku kolarze ścigać się będą na trasie o długości 178,8 km. Start i meta wyścigu tradycyjnie usytuowane są na suskim Rynku. Na początek kolarze zrobią pięć okrążeń ulicami Suchej Beskidzkiej, a następnie wyruszą w dalszą trasę, która będzie przebiegać przez Zembrzyce, Tarnawę Dolną, Śleszowice, Tarnawę Górną, Krzeszów i Stryszawę. Start przewidziany został na godzinę 12.00, natomiast pierwsi kolarze są spodziewani na mecie ok. godz. 16.00.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta oraz gości do licznego udziału w kolarskim święcie i zachęcamy do gorącego dopingu kolarzy zarówno na suskim Rynku, jak i na trasie wyścigu. Wszystkich, którzy będą oczekiwać na pojawienie się zawodników na mecie wyścigu, zapraszamy do wspólnej zabawy na Rynku w Suchej Beskidzkiej. Czas umilać będą występy naszych zespołów – Miejskiej Orkiestry Dętej oraz Kapeli Ziemia Suska, a w organizowanych konkursach będzie można wygrać wspaniałe wakacyjne nagrody.

 Źródło: http://www.sucha-beskidzka.pl