Firma rodzinna

Jutro imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Konkurs potraw i palm wielkanocnych w Bieńkówce

23 marca 2013 r. w Bieńkówce odbył się IX Powiatowy Konkurs Potraw i Palm Wielkanocnych. Firma Sużyw także miała swój udział w imprezie. 

Podczas konkursu zostł przeprowadzony Kiermasz Wielkanocny,  z którego doschód przeznaczony będzie na leczenie i zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Zosi z Bieńkówki.

W  kategorii „Potrawy Wielkanocne”  komisja  oceniała smak potraw, nawiązanie do tradycji, estetykę podania oraz dekorację stołu. Pierwsze miejsce w kategorii najlepiej zastawiony Stół Wielkanocny zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich z Bieńkówki,  drugie miejsce zajęły panie  z KGW z Palczy, a miejsce trzecie wywalczyło KGW z Kurowa.

Druga kategoria Konkursu to „Palmy Wielkanocne”.  W kategorii Palm komisja konkursowa brała pod uwagę zgodność z tradycją, użycie naturalnych materiałów oraz estetykę wykonania. W ocenie Komisji Palma najpiękniejsza i najbardziej zgodna z tradycją nalezała do Koła Gospodyń Wiejskich z Zachełmnej. Miejsce drugie zdobyła Palma KGW  z Baczyna, kolejne miejsce przypadło  KGW ze Stryszawy Górnej.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie.