Firma rodzinna

Jutro imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Relacja z prelekcji ze Studiem Metamorfozy

    W miniony piątek odbyła się pierwsza z cyklu "Kwestia zdrowego smaku" prelekcja pt. "Dieta Śródziemnomorska".  Na początek Pani dietetyk ze Studia Metamorfozy szczegółowo objaśniała zasady zdrowego żywienia bazując na diecie śródziemnomorskiej. Obalono kilka mitów dotyczącyh racjonalnego odżywiania. Duży zaskoczeniem okazało się, że orzechy mimo zbawiennego wpływu na organizm równocześnie są bardzo kaloryczne. Większość tłuszczów obecnych w orzechach stanowią korzystne dla zdrowia kwasy tłuszczowe jedno- i wielonienasycone, a także kwas foliowy, witamina E oraz magnez mających bardzo korzystny wpływ na zdrowie. Na zaproszonych gości czekały liczne produkty do degustacji, między innymi: pumpernikiel, oliwa z oliwek, ser feta, ser pleśniowy, owoce południowe, orzechy. Wszystkie produkty dostępne są w sprzedaży w naszych marketach.

   Kolejnym punktem spotkania była prezentacja dotycząca spożywania wszelkiego rodzaju płynów podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. Potwierdziło się przekonanie, że równie ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu zarówno przed jak i po ćwiczeniach.

   Po zakończonych wystąpieniach wśród uczestników zostały rozlosowane darmowe usługi do Studia Metamorfozy.

   Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom. Już wkrótce będziemy informować o następnej prelekcji z cyklu. Prosimy o śledzenie naszych aktualności.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.