Firma rodzinna

Jutro imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Wiosenny Jarmark Rodzinny!

Już dziś serdecznie zapraszamy na Wiosenny Jarmark Rodzinny, który odbędzie się 2 maja w  Dyskoncie Sużyw w Zembrzycach Dąbie 663. Jednym z punktów Jarmarku będzie konkurs Młode Talenty,  który odbędzie się na scenie przed Dyskontem.
 
Śpiewasz? Tańczysz? Grasz na jakimś instrumencie? Jesteś świetnym aktorem? A moze masz inny ukryty talent, o którym powinni dowiedzieć się inni? Firma Sużyw wraz z Portalem powiatsuski24 zaprasza do udziału w konkursie Młode Talenty. Wziąć w nim może udział każdy, kto chciałby pochwalić się oryginalnymi umiejętnościami. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie. Czekają bardzo atrakcyjne nagrody! I miejsce - Kamera Cyfrowa Sony, II - Wieża Philips, III - Zegarek Timex. Każdy uczestnik otrzyma upominek!
To jednak nie wszystko! Kibice, którzy będą efektownie dopingować swojego przedstawiciela otrzymają bony towarowe, bez względu na zajęte przez niego  miejsca, o wartości 500zł, 400zł lub 300zł. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie poniżej.  Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.powiatsuski24.pl do 20 kwietnia 2013 roku i pochwal się wszystkim swoim talentem.

 

 
Zapraszamy!
 
 
 REGULAMIN