Firma rodzinna

Jutro imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Firma Sużyw otwiera nowy supermarket

10 grudnia Firma Sużyw otwiera supermarket. My przeprowadziliśmy wywiad z Prezesem Michałem Kołaczem.

Otwieracie kolejny sieciowy sklep w Białce. Czy może Pan powiedzieć coś o nowej placówce?

Michał Kołacz: Jest to placówka sklasyfikowana w terminologii handlowej jako supermarket. Przypomnę, że do takich zaliczamy markety o powierzchni od 300 do ok. 2000 mkw. Nasza placówka ma 400 mkw powierzchni sprzedaży. Chcemy aby był to obiekt o możliwie najlepszym standardzie obsługi klienta dostępnym w handlu nowoczesnym.

Co skłoniło Waszą firmę do otwarcia placówki właśnie w tym miejscu?

Powiem szczerze, że decyzja o otwarciu supermarketu w Białce była trudna i podjęta w bardzo szybkim tempie. Z jednej strony obsługujemy jako hurtownia Sużyw placówki z tego rejonu, z drugiej strony w tym właśnie miejscu otworzyć swój market chciała duża sieć handlowa powiązana z obcym kapitałem. Uznaliśmy, że jedyne rozwiązanie to otworzenie supermarketu w ramach naszej sieci i dołożenie starań aby lokalne sklepy, korzystające z naszej obsługi miały serwis na najwyższym poziomie. Ponadto, moim zdaniem, zabiegamy o innego klienta, takiego który na zakupy udaje się do supermarketów w pobliskim Makowie Podhalańskim.

Czym supermarket w Białce będzie walczył o klienta?

Jak już wspomniałem, chcemy aby obsługa klienta była na jak najwyższym poziomie. Nacisk kładziemy na asortyment artykułów świeżych. Klienci będą mieli do wyboru towary z bardzo rozbudowanych stoisk: owocowo-warzywniczego, piekarniczego i mięsno-wędliniarskiego. Szczególnie to ostatnie ma być wizytówką nowego marketu. Dla przykładu tylko wspomnę o takim wyposażeniu tego stoiska jak grill do kurczaków, podgrzewacz do potraw gotowych, maszyna do mielenia i rozbijania mięsa czy piła do cięcia schabu. Myślę, że klienci będą też zadowoleni z rozmachu stoiska monopolowego i winnego. Oferta win powinna być na miarę naszego „Salonu Kawy i Wina" znajdującego się w Suchej Beskidzkiej. Dla naszych klientów przewidzieliśmy też WC na terenie sklepu a także możliwość zakupu i konsumpcji na miejscu świeżo mielonej kawy oraz produktów stoiska cukierniczego. Od wielu już lat standardem naszej sieci są takie udogodnienia jak: program lojalnościowy, płatności kartą, realizowanie bonów, zapłata za rachunki, czy też usługa cash back.

Faktycznie całość wygląda imponująco. Życzę sukcesów w prowadzeniu sklepu i zarządzania firmą.

 

Godziny otwarcia Supermarketu Białka:

pon - sob 6:00 - 21:00
niedziela 9:00 - 20:00

 

 

 

Źródło: http://www.powiatsuski24.pl