Firma rodzinna

Jutro imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Makowie Podhalańskim

W ramach 19 finału WOŚP w Makowie Podhalańskim miało miejsce motoryzacyjne show . Mimo deszczowej aury poprawiono zeszłoroczny rekord! Łącznie zebrano 18882,48 złotych – to wielki sukces!
   Impreza rozpoczęła się o godzinie 9:00 pierwszym przejazdem kryterium ulicznego WOŚP012. Mimo ciężkich warunków na trasie (śnieg, deszcz) zawodnicy dzielnie radzili sobie z trasą. Imprezę wygrała załoga Subaru Imprezy w barwach oponiarskiej firmy MaxSport – Lichowski/Milnerowicz. Pierwsze miejsca w klasach zajęły załogi: Furman/Głąb (klasa 1), Duda/Bekas (klasa 2), Głuszczyk/Szafran (klasa 3), Majerski/Ząbkiewicz (klasa 4) i Lichowski/Milnerowicz (klasa 5). Całość z wpisowego wylądowało w puszkach WOŚP!
   Pomiędzy godziną 11 a 13 i 15 a 16 trwały przejazdy za określoną kwotę. I tak od 20 złotych można przejechać się było jedną z 15 rajdówek. Największym zainteresowaniem cieszyły się przejazdy z Michałem Kuśnierzem (Citroen C2R2 Max), zawodnikami D1 KRK MaxSport Drift Temu – Jankiem Strażyńskim i Adamem Jugowskim oraz z Pawłem Kopaczem. Inni zawodnicy również nie narzekali na brak zainteresowania.
   W trakcie trwania imprezy licytowane były różne gadżety i pamiątki związane z zawodnikami i team’ami zarówno z Polski jak i zagranicy. Grały także muzyczne zespoły, a dzień zakończyła fajerwerkowo-lampionowa gwiazdka do nieba.