Firma rodzinna

Jutro imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy.

Aktualności

Newsletter

Jesli chcesz otrzymywać inforamcje o
nowosciach i promocjach podaj adres
e-mail i wybierz rodzaj informacji.

Aktualności Aktualności

DZIEŃ DZIECKA Z MARKETEM BRODY

W piękną, słoneczna sobotę, 4 czerwca w markecie Brody dzieci obchodziły swoje święto. Z tej okazji pracownicy marketu zorganizowali dla najmłodszych klientów „olimpiadę sportową”. Celem imprezy było promowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.
W tym dniu teren wokół marketu zamienił się w mini tor przeszkód. Po oficjalnym otwarciu i przecięciu wstęgi uczestnicy ruszyli „do boju”. Dzieci brały udział w rozmaitych konkurencjach. m.in: rzut ringiem, rzut do tarczy, kręcenie hula hop, rzut piłką w kręgle, wyścigi w worku, bieg slalomem. Uczestnicy byli podzieleni na grupy w zależności od wieku. Każda grupa miała swojego opiekuna, który naliczał po każdej kolejnej konkurencji punkty. Nie było taryfy ulgowej! Tor przeszkód musiał przejść każdy! Dzieci musiały wykazać się zręcznością i sprytem. Licznie zebrani goście oraz rodzice z entuzjazmem dopingowali swoje pociechy.
Na koniec wszystkie dzieci zostały nagrodzone upominkami, a najlepsi dodatkowo wyróżnieni „złotymi” medalami.
Po wyczerpujących rozgrywkach, którym towarzyszyły ogromne emocje dzieci wspólnie z rodzicami mogli odpocząć przy ognisku, posilając się kiełbaską i napojami. Zebrani z uśmiechem opuścili imprezę pragnąc, aby każdy dzień był tak wesoło spędzony, a tego rodzaju imprezy odbywały się częściej.
Do zobaczenia za rok na II Olimpiadzie Dziecięcej!