Aktualności

Aktualności Aktualności

Wiosenny Jarmark Rodzinny

 

Przedstawiamy kolejność występów młodych artystów:

Uczestnicy Konkursu Młode Talenty Powiatu Suskiego 2017
Lp Imię i nazwisko Godzina Forma występu Szkoła
1. Weronika Wajdzik 13:00:00 Śpiew Gimnazjum w Tarnawie Dolnej
2. Kamil Łach 13:05:00 Recytacja wiersza Szkoła Podstawowa w Marcówce
3. Natalia Lempart 13:10:00 Taniec SP im Juliusza Słowackiego w Zachełmnej
4. Emilia Klimowska 13:15:00 Gra na pianinie ZS Juszczyn
5. Karolina Wajdzik 13:20:00 Śpiew SP w Śleszowicach
6. Piotr Manik 13:25:00 Gra na skrzypcach ZS im JPII w Suchej Beskidzkiej
7. Patrycja Sularz 13:30:00 Recytacja SP nr 1 w Makowie Podhalańskim
8. Julia Stypuła 13:35:00 Taniec SP im Juliusza Słowackiego w Zachełmnej
9. Dagmara Stypuła 13:40:00 Śpiew Gimnazjum w Tarnawie Dolnej
10. Natalia Klimasara 13:45:00 recytacja SP nr 1 w Makowie Podhalańskim
11. Patrycja Gwiżdż +3os 13:50:00 Śpiew Zespół Szkolno Przedszkolny w Lachowicach
12. Julia Falasa 13:55:00 Śpiew SP nr 1 w Budzowie
13. Bartek Kosała 14:00:00 Taniec Gimnazjum JPII w Suchej Beskidzkiej
14. Iga Sperling 14:05:00 recytacja SP nr 1 w Makowie Podhalańskim
15. Zuzanna Kaczor 14:10:00 Śpiew + skrzypce Przedszkole Leśna Kraina Osielec
16. Paulina Kanik 14:15:00 Śpiew Gimnazjum Jana Pawła II w Budzowie
  14:20- 15:00 Przerwa ( w przerwie pokaz karate)
17. Magdalena Burliga Weronika Jasiak 15:00:00 Fortepian+skrzypce ZS im JPII w Suchej Beskidzkiej
18. Antonina Hojda 15:05:00 recytacja SP nr 1 w Makowie Podhalańskim
19. Zofia Gaura i Kornelia Kwiatek 15:10:00 Śpiew SP im Św Królowej Jadwigi w Bieńkówce
20. Daria Zachura 15:15:00 Śpiew Gimnazjum w Lachowicach
21. Tomasz Bury +7os 15:20:00 Kabaret Gimnazjum JPII w Suchej Beskidzkiej
22. Aleksandra Sala 15:25:00 Taniec SP nr 2 w Suchej Beskidzkiej
23. Małgorzata Worwa 15:30:00 Recytacja ZS im JPII w Łętowni
24. Natalia Kruźlak 15:35:00 Śpiew Gimnazjum JP II w Budzowie
25. Edyta Jachniak 15:40:00 Taniec ZS im Karola Szymanowskiego w Osielcu
26. Laura Smyrak 15:45:00 recytacja SP nr 1 w Makowie Podhalańskim
27. Maria Pająk + 2os 15:50:00 Śpiew Gimnazjum nr 2 w Lachowichach
28. Dominika Waga 15:55:00 Taniec ZS im Karola Szymanowskiego w Osielcu
29. Dominika Lenart + 5 os 16:00:00 Śpiew + Taniec ZS Samorządowych w Krzeszowie
30. Zuzanna Ocieczek 16:05:00 Śpiew Szkoła Podstawowa im M.Karłowicza w Wieprzcu

 

 

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu Młode Talenty Powiatu Suskiego.