Aktualności

Aktualności Aktualności

Konkurs na ilustracje do Legendy o Kicku

Konkurs na najpiękniejszą ilustrację do wiersza autorstwa Marcina Kołacz pt. "Legenda o Kicku" rozstrzygnięty.

 

Przedstawiamy listę zwycięzców oraz wyróżnionych w konkursie:

Osoby które nie odebrały jeszcze nagróg oraz dyplonów za wyróżnienie bądź udział w konkursie (wszystkie dzieci biorące udział w konkursie będą nagrodzone) będą mogły je odebrać w placówce SH Sużyw w której były składane prace. 

LP

Imię i nazwisko

Miejscowość

Wiek dziecka

Opiekun

 

OPIS

1.

Jakub Szczepaniak

Budzów

7

Danuta Szczepaniak

 

1 miejsce

2.

Dominik Grygiel

Śleszowice

8

Agnieszka Grygiel

 

2 miejsce

3.

Emilia Jędrzejak

Sucha Beskidzka

10

Małgorzata Sitek

 

3 miejsce

4.

Julia Smolik

Brody

9

Joanna Smolik

 

wyróżnienie

5.

Nadia Trybała

Zawoja

10

Agnieszka Warmuz-Trybała

 

wyróżnienie

6.

Oliwia Wojdyła

Bieńkówka

6

Małgorzata Wojdyła

 

wyróżnienie

7.

Oliwia Szpórnóg

Bystra

7

Agnieszka Szpórnóg

 

wyróżnienie

8.

Piotr Manik

Sucha Beskidzka

10

Marta Manik

 

wyróżnienie

9.

Julia Jopek

Sucha Beskidzka

9

Barbara Jopek

 

wyróżnienie

10.

Mateusz Matyasik

brak

6

Monika Matyasik

 

wyróżnienie

11.

Weronika Utrata

Bystra

7

Katarzyna Utrata

 

wyróżnienie

12.

Weronika Pilarczyk

Tarnawa Górna

10

Agnieszka Pilarczyk

 

wyróżnienie

13.

Weronika Targosz

Śleszowice

9

Agnieszka Targosz

 

wyróżnienie

14.

Piotr Wrona

Bieńkówka

6

Barbara Wrona

 

wyróżnienie

15.

Konrad Mosór

Sucha Beskidzka

9

Katarzyna Mosór

 

wyróżnienie

16.

Michał Krawczyk

Sidzina

9

Dorota Krawczyk

 

wyróżnienie

17.

Nikola Topcagić

Bieńkówka

5

Bożena Topcagić

 

wyróżnienie

18.

Mikołaj Kołacz

Bieńkówka

6

Jolanta Kołacz

 

wyróżnienie

19.

Karolina Matyasik

Bystra Podhalańska

4

Monika Matyasik

 

wyróżnienie

20.

Zuzanna Gałuszka

Śleszowice

9

Jolanta Gałuszka

 

wyróżnienie

21.

Agata Szczerba

Bystra Podhalańska

5

Justyna Szczerba

 

wyróżnienie

22.

Szymon Siepak

Bystra

Brak danych

Teresa Siepak

 

wyróżnienie

23.

Magdalena Borys

Śleszowice

10

Maria Borys

 

Wyróżnienie

24.

Julia Tyrpa

Sucha Beskidzka

9

 

 

Wyróżnienie

 

25.

Zuzanna Krzeszowiak

Sucha Beskidzka

9

 

 

Wyróżnienie

 

 

 

Ogłoszenie zwycięzców oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Wiosennego Jarmarku Rodzinnego 21.05.2017r

Serdecznie Zapraszamy!