Aktualności

Aktualności Aktualności

Wiosenny Jarmark Rodzinny 2016

Firma Wielobranżowa Sużyw po raz kolejny jest organizatorem konkursu Talenty Powiatu Suskiego€, który odbędzie się 29 maja 2016 roku.


Scenariusz Jarmarku 2016

 

1. 10.00- rozpoczęcie Jarmarku (gastronomia, dmuchańce, promocje oraz degustacje w Dyskoncie),

2. 12:30- rozpoczęcie konkursu „Talenty Powiatu Suskiego)- występ 25 uczestników,

3. 13:00-18:00- przejażdżki Kucykiem

4. 14:45-15:15- przerwa w konkursie- w trakcie przerwy pokaz Karate Klubu Seido,

5. 15:15-17:15- dalszy ciąg konkursu- występ 25 uczestników,

6. 17:15-18:00- obrady jury oraz zliczanie głosów laureata Nagrody Publiczności, w trakcie obrad występ taneczny grupy Nord-fit, konkursy dla publiczności,

7. 18.00- ogłoszenie wyników konkursu, wyróżnienia i nagrody indywidualne, nagrody dla szkół,

8. 18:30- Krótki recital Marty Bizoń i Arkadiusza Wiech.


Przedstawiamy kolejność występów

Prosimy, aby każdy z uczestników konkursu zgłosił swoją obecność co najmniej 30 min przed występem.
Kolejność występów może ulec zmianie w przypadku nie dostarczenia podkładu muzycznego we wskazanym terminie.

 

godzina Osoba/ grupa występująca Miejscowość
12:45-12:50 Kłoda Natalia Juszczyn
12:50-12:55 Popielarz Natalia Jordanów
12:55-13:00 Zespoł „Kids Smail” Budzów
13:00-13:05 Kachel Antoni Kuków
13:05-13:10 Falasa Julia Budzów
13:10-13:15 Talapka Karol Sidzina
13:15-13:20 Brzozowski Jakub Stryszawa
13:20-13:25 Krzak Martyna Ślemień
13:25-13.30 Kubies Małgorzata Maria Stryszawa
13:30-13:35 Jania Maria Sucha Beskidzka
13:35-13:40 Łach Kamil Marcówka
13:40-13:45 Bachul Magdalena Toporzysko
13:45-13:50 Zespół „Jagódki” Marcówka
13:50-13:55 Miklusiak Krystyna Stryszawa
13:55-14:00 Pluta Amelia, Chowaniak Szymon Zawoja
14:00-14:05 Wilczyńska Anna Zawoja
14:05-14:10 Matysik Maciej Zawoja
14:10-14:15 Zespół „Fantazja” Zembrzyce
14:15-14:20 Szczygieł Aleksandra Tarnawa Dolna
14:20-14:25 Tatara Małgorzata, Białończyk Kinga Sucha Beskidzka
14:25-14:30 Grupa cheerleaderek SP Nr 2 Sucha Beskidzka
14:30-14:35 Płaszcz Julia Jordanów
14:35-14:40 Wiśniewska Julia Budzów
14:40-14:45 Grupa „Literki” Tarnawa Dolna
14:45-14:50 Prorok Maria, Wróbel Milena, Pająk Oliwia, Michniak Amelia Tarnawa Dolna
PRZERWA

15:15-15:20 Majda Martyna Łętownia
15:20-15:25 Pająk Maria, Chrząszcz Julia, Jaszek Karolina, Mazur Adrianna, Wiech Zuzanna Lachowice
15:25-15:30 Hanusiak Wojciech Łętownia
15:30-15:35 Lofek Roksana Sucha Beskidzka
15:35-15:40 Michulec Magdalena Sucha Beskidzka
15:40-15:45 Bylicka Alicja Kurów
15:45-15:50 Grupa Taneczna „Krakowiaczki” Grzechynia
15:50-15:55 Popielarz Filip Jordanów
15:55-16:00 Jochymek Katarzyna Łętownia
16:00-16:05 Zespół „Cheer” Juszczyn
16:05-16:10 Kubasiak Maciej Sucha Beskidzka
16:10-16:15 Chowaniec Dorota, Hanusiak Aleksandra, Majda Zuzanna Łętownia
16:15-16:20 Grupa „KKD” Bieńkówka
16:20-16:25 Klimowska Emilia Juszczyn
16:25-16:30 Grygiel Gabriela Zembrzyce
16:30-16:35 Gaura Emilia Budzów
16:35-16:40 Rusin Aleksandra Maków Podhalański
16:40-16:45 Durmała Julia, Leśniak Kinga,Świerkosz Emilia Sucha Beskidzka
16:45-16:50 Ocieczek Zuzanna Wieprzec
16:50-16:55 Najder Bartłomiej, Zyzański Patryk Sucha Beskidzka
16:55-17:00 Kaczmarczyk Vanessa Osielec
17:00-17:05 Pająk Oliwia Sucha Beskidzka
17:05:17:10 Waga Dominika Osielec
17:10-17:15 Żywczak Andżelika, Marcelina, Natalia Zawoja
17:15-17:20 Ryś Vanessa Jordanów


 

Z przyjemnością… ogłaszamy jakie nagrody czekają… na laureatów konkursu Młode Talenty Powiatu Suskiego 2016

 

1 miejsce SAMSUNG GALAXY TAB 3  LITE
2 miejsce SMARTWATCH 2 SONY

3 miejsce APARAT FOTOGRAFICZNY COOLPIX L31

NAGRODA PUBLICZNOŚCI LENOVO TAB 2 A7

Uczestnicy otrzymają również wiele innych nagród, niespodzianek.


Przedstawiamy listę uczestników konkursu Talenty Powiatu Suskiego 2016:

Lp Imię i nazwisko Charakter występu Miejscowość
1 Grupa „KKD” taniec Bieńkówka
2 Falasa Julia śpiew Budzów
3 Zespoł „Kids Smail” taniec Budzów
4 Gaura Emilia gra na skrzypcach Budzów
5 Wiśniewska Julia śpiew Budzów
6 Wicherek Dominika taniec Bystra
7 Grupa Taneczna „Krakowiaczki” taniec Grzechynia
8 Płaszcz Julia gra na instrumencie Jordanów
9 Popielarz Natalia gra na instrumencie Jordanów
10 Ryś Vanessa śpiew Jordanów
11 Popielarz Filip gra na instrumencie Jordanów
12 Klimowska Emilia gra na instrumencie Juszczyn
13 Kłoda Natalia śpiew Juszczyn
14 Zespół „Cheer” taniec Juszczyn
15 Kachel Antoni gra na instrumencie Kuków
16 Bylicka Alicja śpiew Kurów
17 Pająk Maria, Chrząszcz Julia, Jaszek Karolina, Mazur Adrianna, Wiech Zuzanna Wokalno- taneczny Lachowice
18 Majda Marta śpiew Łętownia
19 Jochymek Katarzyna śpiew Łętownia
20 Chowaniec Dorota, Hanusiak Aleksandra, Majda Zuzanna śpiew Łętownia
21 Hanusiak Wojciech śpiew Łętownia
22 Rusin Aleksandra śpiew Maków Podhalański
23 Łach Kamil recytacja Marcówka
24 Zespół „Jagódki” śpiew Marcówka
25 Kaczmarczyk Vanessa śpiew Osielec
26 Waga Dominika taniec Osielec
27 Talapka Karol recytacja Sidzina
28 Kubies Małgorzata Maria gra na instrumencie Stryszawa
29 Miklusiak Krystyna taniec Stryszawa
30 Brzozowski Jakub taniec Stryszawa
31 Tatara Małgorzata, Białończyk Kinga wokalno- instrumentalny Sucha Beskidzka
32 Kubasiak Maciej wokalno- instrumentalny Sucha Beskidzka
33 Pająk Oliwia recytacja Sucha Beskidzka
34 Durmała Julia, Leśniak Kinga,Świerkosz Emilia taniec Sucha Beskidzka
35 Grupa cheerleaderek SP Nr 2 taniec akrobatyczny Sucha Beskidzka
36 Lofek Roksana recytacja Sucha Beskidzka
37 Michulec Magdalena śpiew Sucha Beskidzka
38 Najder Bartłomiej, Zyzański Patryk układanie kostki rubika Sucha Beskidzka
39 Jania Maria śpiew Sucha Beskidzka
40 Szczygieł Aleksandra śpiew Tarnawa Dolna
41 Grupa „Literki” taniec akrobatyczny Tarnawa Dolna
42 Prorok Maria, Wróbel Milena, Pająk Oliwia, Michniak Amelia śpiew Tarnawa Dolna
43 Bachul Magdalena taniec Toporzysko
44 Ocieczek Zuzanna śpiew Wieprzec
45 Pluta Amelia, Chowaniak Szymon gra na instrumencie Zawoja
46 Wilczyńska Anna recytacja Zawoja
47 Matysik Maciej recytacja Zawoja
48 Żywczak Andżelika, Marcelina, Natalia taniec hula hop Zawoja
49 Grygiel Gabriela śpiew Zembrzyce
50 Zespół „Fantazja” śpiew Zembrzyce

 

 

Uczestników prosimy o przyniesienie podkładów muzycznych, jeżeli są one wymagane do występu. Podkłady należy dostarczyć wyłącznie na nośnikach pendrive do Salonu Kawy i Wina, najpóźniej do 16 maja. Kolejność występów zostanie ogłoszona najpóźniej 20 maja.

 

 Znamy tegoroczne Jury konkursu Talenty Powiatu Suskiego:

 

- Marta Bizoń- aktorka teatralna i filmowa, urodzona w Wadowicach. Znana m.in. z roli Wiedźmy w "Makbecie" Szekspira w reżyserii Jerzego Stuhra, znana również z kabaretu Spotkanie z Balladą.

 

- Arkadiusz Wiech- piosenkarz, instrumentalista, wykonywał muzykę do znanego wszystkim serialu "Ranczo".

 

- Barbara Fila-Chwiej- wszechstronna instruktorka fitness, absolwentka Turystyki i Rekreacji na krakowskim AWF-ie. Właścicielka klubu sportowego Nord Fit.

 

- Małgorzata Kubieniec- instruktor muzyki w ognisku muzycznym "Allegro" działającym w MOK Zamek w Suchej Beskidzkiej. Dyrygent chóru "Jasień" oraz zespołu instrumentalnego "Big Bang Band".

- Grzegorz Miśkiewicz- dr.nauk humanistycznych, niezwykle utalentowany kompozytor urodzony w Jordanowie. Jego utwory są znane i wykonywane niemal na wszystkich kontynentach.

 

- przedstawiciel Firmy Sużyw.

 

W tym roku do udziału w konkursie chcemy zaprosić laureatów szkolnych konkursów (recytatorskich, muzycznych, tanecznych) z całego powiatu oraz uczniów przejawiających wyjątkowe zdolności, zarówno osoby indywidualne jak i zespoły.

 Dla zwycięzców Konkursu przewidujemy indywidualne, atrakcyjne nagrody.

Szkoła zgłaszająca swojego uczestnika, otrzyma bony Sużyw w wysokości zależnej od zajętego przez ucznia miejsca:

za I miejsce- 500 zł,

za II miejsce- 400 zł,

za III miejsce-300 zł.

Kliknij na poniższy link aby zarejestrować uczestnika do konkursu.