Aktualności

Aktualności Aktualności

Występujący w konkursie Młode Talenty

Znamy juz listę osób występujących podczas Wiosennego Jarmarku Rodzinnego. zamieszczamy ją poniżej. Zachecamy wszystkich do odwiedzin i dopingowania swoich ulubieńców. Gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Kolejność występów podczas Konkursu Młode Talenty:

 

L.P. Imię i nazwisko Godzina występu Charakter występu Miejscowość
1 BIAŁKARAP 12:00 WYSTĘP TANECZNY BIAŁKA
2 PAJĄK KASIA 12:06 GITARA KLASYCZNA SUCHA BESKIDZKA
3 SOBANIAK ANGELIKA 12:12 WYSTĘP SOLOWY TARNAWA DOLNA
4 CHEERLEADERS 12:18 WYSTĘP TANECZNY BIAŁKA
5 BURY MATEUSZ 12:24 GITARA ELEKTRYCZNA STRYSZAWA
6 TROJANOWSKI ADRIAN 12:30 WYSTĘP TANECZNY STRYSZAWA
7 PACHOLSKA SYLWIA 12:36 SAKSOFON STRYSZAWA
8 POLAK SABINA 12:42 WYSTĘP SOLOWY SUCHA BESKIDZKA
9 SIWIK ADRIANNA 12:48 KABARET STRYSZAWA
10 Jurzak Aleksandra 12:54 WYSTĘP SOLOWY SUCHA BESKIDZKA
11 KOIS JASIU 13:00 WYSTĘP SOLOWY BIEŃKÓWKA
12 GRZECHYNIA JULIA 13:06 SKRZYPCE OSIELEC
13 SITARZ NATALIA 13:12 WYSTĘP SOLOWY TARNAWA DOLNA
14 TOPĆAGIĆ WIKTORIA 13:18 WYSTĘP SOLOWY BIEŃKÓWKA
15 JANECZEK JOANNA 13:24 WYSTĘP SOLOWY STRYSZAWA
16 BLACKOUT: DOMINIKA MAZUR, MAGDALENA MADEJ 13:30 WYSTĘP TANECZNY TARNAWA DOLNA
17 GANCARZ ŁUKASZ 13:36 AKORDEON I SKRZYPCE STRYSZAWA
18 LEMPART KATARZYNA 13:42 WYSTĘP SOLOWY BUDZÓW
19 GŁOWACZ KONSTANCJA 13:48 WYSTĘP SOLOWY JACHÓWKA
20 BOJĘŚ WERONIKA 13:54 SKRZYPCE JUSZCZYN
PRZERWA W WYSTĘPACH 14:00 – 14:20
21 EWELINA PILSZAK 14:20 WYSTĘP SOLOWY MARCÓWKA
22 ZESPÓŁ "JAGÓDKI" 14:26 WYSTĘP SOLOWY MARCÓWKA
23 DOMINKA URBAŃSKA 14:32 WYSTĘP SOLOWY TARNAWA DOLNA
24 KRUŹLAK NATALIA 14:38 WYSTĘP SOLOWY JACHÓWKA
25 PASIERB MARIA MAREK KATARZYNA 14:44 WYSTĘP TANECZNY ZAWOJA
26 WALA JOANNA 14:50 WYSTĘP SOLOWY SKAWICA
27 KŁODA NATALIA 14:56 SKRZYPCE KOJSZÓWKA
28 MONIAK ZOFIA 15:02 WYSTĘP SOLOWY TARNAWA GÓRNA
29 KUBASIAK DOMINIKA I KLAUDIA 15:08 WYSTĘP SOLOWY STRYSZAWA
30 MADEJ MAGDALENA 15:14 WYSTĘP TANECZNY TARNAWA DOLNA
31 WÓJCIK KINGA 15:20 WYSTĘP SOLOWY OSIELEC
32 MAZUR DOMINIKA 15:26 WYSTĘP TANECZNY TARNAWA DOLNA
33 KŁODA OLIWIA 15:32 SKRZYPCE JORDANÓW
34 SIEPAK MARIOLA 15:38 WYSTĘP SOLOWY OSIELEC
35 KORCZAK PATRYCJA 15:44 RECYTACJA STRYSZAWA
36 RAPACZ WANESSA 15:50 WYSTĘP SOLOWY OSIELEC
37 MIKLUSIAK KAROL 15:56 GITARA I WOKAL STRYSZAWA
38 ZACHURA ZOFIA 16:02 WYSTĘP SOLOWY STRYSZAWA
39 KACHEL PATRYK 16:08 TRĄBKA LACHOWICE
40 KUBASIAK ZUZANNA 16:14 WYSTĘP SOLOWY SUCHA BESKIDZKA
41 MOSKAŁA EMILIA I WERONIKA 16:20 WYSTĘP SOLOWY

BUDZÓW

16:30 – 17:15 Obrady jury, wręczenie nagród dla fanklubów, występ kapeli góralskiej

17:15 Wręczenie nagród, występy finałowe

 

Prosimy o zgłoszenie się 15 minut przed występem w recepcji konkursu.